17

Apr

De Brabantse Pijl

Nog
54
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Leuven
  • Overijse
  • Gemeente Gooik

Nieuws

  • De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    Bioracer ontwerpt in samenwerking met Flanders Classics de officiële Flanders Classics-wieleroutfits. Bestel je outfit via onze webshop en schitter dit voorjaar in één van onze zeven ontwerpen.

Podium 2018

  • Italy
    1. Marta Bastianelli
  • Canada
    2. Leah Kirchmann
  • Netherlands
    3. Marianne Vos
  • Belgium
    4. Jolien D'hoore
  • Italy
    5. Maria Giulia Confalonieri
  • Lithuania
    6. Rasa Leleivyte
  • Belgium
    7. Kelly Druyts
  • Italy
    8. Chiara Consonni
  • Netherlands
    9. Monique van de Ree

Recordhouders

  • Netherlands
    Marianne Vos
  • Australia
    Annette Edmondson
Bekijk de volledige historiek

Deelnemende teams

Alé Cipollini (Women UCI)
BIGLA (Women UCI)
Aromitalia Vaiano (Women UCI)
Team Sunweb (Women UCI)
Valcar Cylance Cycling (Women UCI)
Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling  (Women UCI)
Parkhotel Valkenburg (Women UCI)
Mitchelton Scott (Women UCI)
Health Mate - Ladies Team (Women UCI)
BTC City Ljubljana (Women UCI)
Vélo Sprint Bouchain–HD Sportswear
DN 17 Nouvelle-Aquitaine
Team On Form
Maaslandster International Women's Cycling Team
Swaboladies
GRC Jan van Arckel  (Women Club)
Loving potatoes-DJR Ladies Cycling Team
Ulysses-WestFrisia-Hoorn-DOK-Kennemerland-DTS
Jos Feron Lady Force (Women Club)
Waowdeals Pro Cycling (Women UCI)
Lotto Soudal Ladies (Women UCI)
Experza - Footlogix (Women UCI)
Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)
Isorex Cycling Team (Women Club)
Keukens Redant Cycling Team (Women Club)
Autoglas Wetteren (Women Club)
Sprinters Malderen (Women Club)

Alé Cipollini (Women UCI)

  • Italy
    1. Marta Bastianelli
  • Netherlands
    2. Janneke Ensing
  • Spain
    3. Ane Santesteban González
  • Italy
    4. Soraya Paladin
  • Italy
    5. Anna Trevisi
  • Netherlands
    6. Karlijn Swinkels

BIGLA (Women UCI)

  • South Africa
    11. Ashleigh Moolman-Pasio
  • Finland
    12. Lotta Lepistö
  • Denmark
    13. Cecilie Uttrup Ludwig
  • Germany
    14. Clara Koppenburg
  • Belgium
    15. Ann-Sophie Duyck
  • United Kingdom
    16. Claire Rose

Aromitalia Vaiano (Women UCI)

  • Lithuania
    21. Rasa Leleivyte
  • Italy
    22. Michela Balducci
  • Italy
    23. Angelica Brogi
  • Italy
    24. Alessia Bulleri
  • Italy
    25. Giulia Marchesini
  • Italy
    26. Nicole Nesti

Team Sunweb (Women UCI)

  • Netherlands
    31. Lucinda Brand
  • Canada
    32. Leah Kirchmann
  • France
    33. Juliette Labous
  • Germany
    34. Liane Lippert
  • United States
    35. Coryn Rivera
  • Netherlands
    36. Ellen Van Dijk

Valcar Cylance Cycling (Women UCI)

  • Italy
    41. Maria Giulia Confalonieri
  • Italy
    42. Elisa Balsamo
  • Italy
    43. Silvia Persico
  • Italy
    44. Silvia Pollicini
  • Italy
    45. Marta Cavalli
  • Italy
    46. Dalia Muccioli

Servetto - Stradalli Cycle - Alurecycling  (Women UCI)

  • Russia
    51. Anna Potokina
  • Russia
    52. Kseniia Dobrynina
  • Belgium
    53. Femke Verstichelen
  • Spain
    54. Paula Sanmartin
  • Greece
    55. Argiro Milaki
  • Slovenia
    56. Katja Jeretina

Parkhotel Valkenburg (Women UCI)

  • Netherlands
    61. Belle De Gast
  • Netherlands
    62. Marit Raaijmakers
  • Netherlands
    63. Nancy van der Burg
  • Netherlands
    64. Esther Van Veen
  • Netherlands
    65. Nina Buijsman
  • Ukraine
    66. Ganna Solovei

Mitchelton Scott (Women UCI)

  • Netherlands
    71. Annemiek van Vleuten
  • Australia
    72. Amanda Spratt
  • Australia
    73. Lucy Kennedy
  • Australia
    74. Jessica Allen
  • Australia
    75. Jenelle Crooks
  • Belgium
    76. Jolien D'hoore

Health Mate - Ladies Team (Women UCI)

  • Brazil
    81. Flavia de Oliveira
  • Slovenia
    82. Špela Kern
  • Finland
    83. Laura Vainionpää
  • Austria
    84. Christina Schweinberger
  • Austria
    85. Kathrin Schweinberger
  • Belgium
    86. Tara Gins

BTC City Ljubljana (Women UCI)

  • Slovenia
    91. Eugenia Bujak
  • Croatia
    92. Mia Radotić
  • Netherlands
    93. Maaike Boogaard
  • Slovenia
    94. Urska Zigart
  • Russia
    95. Anastasiia Iakovenko
  • Slovenia
    96. Tanja Elsner

Vélo Sprint Bouchain–HD Sportswear

  • France
    101. Juliette Vandekerchove
  • France
    102. Elodie Belz
  • France
    103. Laura Camps
  • France
    105. Virginie Loyer
  • France
    106. Sophie Deguynck

DN 17 Nouvelle-Aquitaine

  • France
    111. Pauline Allin
  • Hungary
    112. Veronika Kormos
  • France
    113. Lucie Lahaye
  • France
    114. Anais Morichon
  • United Kingdom
    115. Holly Waymark
  • France
    116. Iris Sachet

Team On Form

  • United Kingdom
    121. Charmaine Porter
  • United Kingdom
    122. Anna Henderson
  • United Kingdom
    123. Jessica Finney
  • United Kingdom
    124. Ione Johnson
  • United Kingdom
    125. Leah Dixon
  • United Kingdom
    126. Charlotte Redden

Maaslandster International Women's Cycling Team

  • Netherlands
    131. Roos Hoogeboom
  • New Zealand
    132. Amanda Jamieson
  • New Zealand
    133. Bronulyn Mac Gregor
  • United Kingdom
    134. Lauren Murphu
  • Japan
    135. Tsubasa Makise
  • Japan
    136. Eri Yonamine

Swaboladies

  • Netherlands
    141. Demi Vallering
  • United Kingdom
    142. Holly Flannery
  • Netherlands
    143. Marlies van der Lugt
  • Netherlands
    144. Melanie Klement
  • Netherlands
    145. Nienke Wasmus
  • Netherlands
    146. Nicole Steigenga

GRC Jan van Arckel  (Women Club)

  • Netherlands
    151. Evi Kuijpers
  • Netherlands
    152. Winanda Spoor
  • Netherlands
    153. Nike Beckeringh
  • Netherlands
    154. Charlotte Kool
  • Netherlands
    155. Bente Van Teesling
  • Netherlands
    156. Mylene De Zoete

Loving potatoes-DJR Ladies Cycling Team

  • Netherlands
    161. Robin Driehuijs
  • Netherlands
    162. Germaine Post
  • Netherlands
    163. Dominique Van Der Stelt
  • Netherlands
    164. Tessa Van der Velden
  • Netherlands
    165. Ingrid Van Den Wijngaard
  • Netherlands
    166. Suzanne Caron

Ulysses-WestFrisia-Hoorn-DOK-Kennemerland-DTS

  • Netherlands
    171. Marianne van Leeuwen
  • Finland
    172. Rosa Tormanen
  • Netherlands
    173. Bianca Lust
  • Netherlands
    174. Eva Buurman
  • Netherlands
    175. Pernilla Van Rozelaar
  • Australia
    176. Erin Kinnealy

Jos Feron Lady Force (Women Club)

  • Belgium
    181. Kaat Hannes
  • Belgium
    182. Nathalie Verschelden
  • Belgium
    183. Julie Stockman
  • Netherlands
    184. Kirsten Peetoom
  • Netherlands
    185. Senna Feron
  • Belgium
    186. Caren Commissaris

Waowdeals Pro Cycling (Women UCI)

  • Netherlands
    191. Jeanne Korevaar
  • Netherlands
    192. Anouska Koster
  • Netherlands
    193. Riejanne Markus
  • Netherlands
    194. Sabrina Stultiens
  • Netherlands
    195. Monique van de Ree
  • United Kingdom
    196. Danielle Rowe

Lotto Soudal Ladies (Women UCI)

  • Belgium
    201. Kelly Van den Steen
  • Belgium
    202. Julie Van De Velde
  • Belgium
    203. Annelies Dom
  • Belgium
    204. Valerie Demey
  • Netherlands
    205. Demi de Jong
  • France
    206. Anabelle Dreville

Experza - Footlogix (Women UCI)

  • Netherlands
    211. Thalita de Jong
  • Denmark
    212. Trine Holmsgaard
  • Sweden
    213. Sara Mustonen
  • Poland
    214. Agnieszka Skalniak
  • Italy
    215. Susanna Zorzi
  • Austria
    216. Sarah Rijkes

Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)

  • Belgium
    221. Sofie De Vuyst
  • Belgium
    222. Demmy Druyts
  • Belgium
    223. Kelly Druyts
  • Netherlands
    224. Lotte van Hoek
  • Netherlands
    225. Bryony van Velzen

Isorex Cycling Team (Women Club)

  • Estonia
    231. Kelly Kalm
  • United Kingdom
    232. Keira McVitty
  • Australia
    233. Kerry Jonker
  • New Zealand
    234. Kate Wightman
  • Netherlands
    235. Quinty van de Guchte
  • Belgium
    236. Chayenne Vranken

Keukens Redant Cycling Team (Women Club)

  • Belgium
    241. Evelien Debboudt
  • Norway
    242. Malin Eriksen
  • Netherlands
    243. Claudia Jongerius
  • United Kingdom
    244. Hetty Niblett
  • Belgium
    245. Lone Meertens
  • Belgium
    246. Elise Vander Sande

Autoglas Wetteren (Women Club)

  • Belgium
    251. Fien Delbaere
  • France
    252. Margot Dutour
  • Belgium
    253. Lara Defour
  • Norway
    254. Stine Borgli
  • Belgium
    255. Sarah Borremans
  • Belgium
    256. Steffy Van den Haute

Sprinters Malderen (Women Club)

  • Belgium
    261. Lynn Marien
  • Belgium
    262. Sarah Michielsen-Stevens
  • Sweden
    263. Emmy Andersson
  • Belgium
    264. Febe Schokkaert
  • Belgium
    265. Kathleen Sterckx
  • Luxembourg
    266. Laurence Thill