Wedstrijd

Technishe fiche

Wedstrijd voor dames JEUGD/ Course pour JEUNES dames / ladies YOUTH race

17/04/2019
 

PARKING

Tuindelle
 

AFSTAND / DISTANCE

46,8 km 

(9 ronden / circuits / laps x 5,2 km)
 

INSCHRIJVINGEN / INSCRIPTIONS / REGISTRATIONS

Sint-Martinuscollege – Brusselsesteenweg, 147 – 3090 Overijse tussen 11.45 en 12.45 U.

Sint-Martinuscollege – Brusselsesteenweg, 147 – 3090 Overijse entre 11h45 et 12h45.

Sint-Martinuscollege – Brusselsesteenweg, 147 – 3090 Overijse between 11.45 am and 12.45 pm.
 

KLEEDKAMERS / VESTIAIRES

Sporthal Sint-Martinuscollege – Brusselsesteenweg, 147 – 3090. Overijse

Le hall de sport du Sint-Martinuscollege – Brusselsesteenweg, 147 – 3090. Overijse

The sport hall of the Sint-Martinuscollege – Brusselsesteenweg, 147 – 3090. Overijse
 

VERTREK / DÉPART / START

Brusselsesteenweg 147 - 3090 Overijse - 13.00 u.

Brusselsesteenweg 147 - 3090 Overijse - 13h00.

Brusselsesteenweg 147 - 3090 Overijse -1.00 pm.
 

WEGWIJZER / ITINÉRAIRE / ITINERARY

9 ronden Overijse

Brusselsesteenweg 147, links, Sint-Annastraat (officiële start na de afdaling), rechtdoor, Terspautlosweg, links, Frans Verbeekstraat, rechtdoor, Eeuwfeestplein, rechtdoor, Stationsplein, rechtdoor, J.B. Dekeyserstraat, links, Terhulpensesteenweg, links, Waversesteenweg, rechtdoor, Brusselsesteenweg 147.

9 circuits Overijse

Brusselsesteenweg 147, à gauche, Sint-Annastraat (départ officielle après la descente), tout droit, Terspautlosweg, à gauche, Frans Verbeekstraat, tout droite, Eeuwfeestplein, tout droit, Stationsplein, tout droit, J.B. Dekeyserstraat, à gauche, Terhulpensesteenweg, à gauche, Waversesteenweg, tout droit, Brusselsesteenweg 147.

9 laps Overijse

Brusselsesteenweg 147, left, Sint-Annastraat (official start after the descent), straight ahead, Terspautlosweg, left, Frans Verbeekstraat, straight ahead, Eeuwfeestplein, straight ahead, Stationsplein, straight ahead, J.B. Dekeyserstraat, left, Terhulpensesteenweg, left, Waversesteenweg, straight ahead, Brusselsesteenweg 147.
 

KOERSDIRECTEUR / DIRECTEUR DE COURSE / RACE DIRECTOR

Roger Sombrijn (De Sportvrienden Overijse)
 

WEDSTRIJDJURY / JURY DE COURSE / JURY AND COMMISSIONAIRES

Commissaris / Commissaire / Commissionaire 1: Paul Van Praet
Commissaris / Commissaire / Commissionaire 2: Willy Engels  
Aankomstrechter / Juge d’arrivée / Finish Judge: Remi Hoylaerts

Download de Wegwijzer