Wedstrijd

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 59e Brabantse Pijl straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, door de handige pijlen en iconen die de route van de renners aanduiden. Bovendien wordt er aan de hand van drie mogelijke snelheden een indicatie gegeven van het tijdstip waarop de renners op een bepaald punt zullen passeren. 

Download de wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet je perfect in welke steden en gemeenten de Brabantse Pijl op woensdag 17 april passeert. Bovendien staan ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeente. Er is ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Overijse.

Download het uurrooster

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door het Brabantse landschap wentelt en welke hellingen opgenomen zijn. Deze worden weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan het document vindt u nogmaals het profiel terug van de 59e Brabantse Pijl.

Download de overzichtskaart

Technische gids

Hieronder kunt u de technische gids downloaden voor de Brabantse Pijl met daarin alle technische gegevens en de nodige informatie voor de 59e editie op woensdag 17 april.

Download de technische gids

Voorlopige deelnemerslijst

Hieronder kan u de voorlopige deelnemerslijst voor De Brabantse Pijl Elite Mannen downloaden. De teams kunnen hun selectie op deze deelnemerslijst uiteraard nog wijzigen. Belangrijke veranderingen zullen steeds door Flanders Classics gecommuniceerd worden.

Download

Deelnemende teams 2019

Lotto Soudal (WT)
Bahrain-Merida (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
EF Education First (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Sunweb (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Total Direct Energie (PCT)
Israel Cycling Academy (PCT)
Neri Sottoli Selle Italia KTM
Riwal Readynez Cycling Team
Roompot - Charles (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Team Arkea - Samsic (PCT)
Team Novo Nordisk (PCT)
Vital Concept - B&B Hotels (PCT)
Wallonie Bruxelles (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

Lotto Soudal (WT)

  • BE
    1. Tim Wellens
  • BE
    2. Bjorg Lambrecht
  • PL
    3. Tomasz Marczynski
  • BE
    4. Maxime Monfort
  • BE
    5. Tosh Van Der Sande
  • BE
    6. Jelle Vanendert
  • BE
    7. Sander Armee
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain-Merida (WT)

  • IT
    11. Sonny Colbrelli
  • SI
    12. Grega Bole
  • IT
    13. Valerio Agnoli
  • AU
    14. Heinrich Haussler
  • SI
    15. Luka Pibernik
  • BE
    16. Dylan Teuns
  • SI
    17. Jan Tratnik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Deceuninck - Quick-Step (WT)

  • FR
    21. Julian Alaphilippe
  • FR
    22. Remi Cavagna
  • BE
    23. Tim Declercq
  • BE
    24. Dries Devenyns
  • DK
    25. Mikkel Honoré Frolich
  • BE
    26. Pieter Serry
  • CZ
    27. Petr Vakoc
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

EF Education First (WT)

  • IT
    31. Alberto Bettiol
  • US
    32. Nathan Brown
  • AU
    33. James Whelan
  • AU
    34. Simon Clarke
  • US
    35. Lawson Craddock
  • US
    36. Alex Howes
  • US
    37. Logan Owen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • ZA
    41. Daryl Impey
  • DK
    43. Christopher Juul Jensen
  • AU
    44. Cameron Meyer
  • AU
    45. Nicholas Schultz
  • NZ
    46. Dion Smith
  • AU
    47. Callum Scotson
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • BE
    51. Julien Vermote
  • DK
    52. Lars Bak Ytting
  • IT
    53. Enrico Gasparotto
  • ZA
    54. Reinardt Janse Van Rensburg
  • CZ
    55. Roman Kreuziger
  • ZA
    56. Jay Robert Thomson
  • NO
    57. Rasmus Fossum Tiller
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • AU
    61. Michael Matthews
  • DE
    62. Johannes Fröhlinger
  • CH
    63. Marc Hirschi
  • DE
    64. Lennard Kämna
  • DK
    65. Søren Kragh Andersen
  • DE
    66. Nikias Arndt
  • AU
    67. Michael Storer
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE Team Emirates (WT)

  • PT
    71. Rui Costa
  • CH
    72. Tom Bohli
  • IT
    73. Roberto Ferrari
  • BE
    74. Jasper Philipsen
  • PT
    75. Rui Oliveira
  • IT
    77. Simone Petilli
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • BE
    81. Dimitri Claeys
  • FR
    82. Loic Chetout
  • DK
    83. Jesper Hansen
  • ES
    84. Luis Angel Mate Mardones
  • FR
    86. Anthony Perez
  • FR
    87. Geoffrey Soupe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Corendon - Circus (PCT)

  • NL
    91. Mathieu van der Poel
  • BE
    92. Stijn Devolder
  • BE
    93. Jimmy Janssens
  • BE
    94. Dries De Bondt
  • BE
    95. Otto Vergaerde
  • BE
    96. Gianni Vermeersch
  • DE
    97. Philipp Walsleben
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Total Direct Energie (PCT)

  • FR
    101. Thomas Boudat
  • FR
    102. Fabien Grellier
  • FR
    103. Jonathan Hivert
  • FR
    104. Simon Sellier
  • FR
    105. Romain Sicard
  • EE
    106. Rein Taaramae
  • FR
    107. Angelo Tulik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Israel Cycling Academy (PCT)

  • BE
    111. Ben Hermans
  • FR
    112. Clément Carisey
  • CZ
    113. Daniel Turek
  • NO
    114. August Jensen
  • IT
    115. Kristian Sbaragli
  • BE
    116. Tom Van Asbroeck
  • NL
    117. Dennis van Winden
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Neri Sottoli Selle Italia KTM

  • IT
    121. Giovanni Visconti
  • IT
    122. Davide Gabburo
  • PA
    123. Roberto González
  • CO
    124. Dayer Quintana
  • IT
    125. Francesco Manuel Bongiorno
  • IT
    126. Simone Velasco
  • IT
    127. Edouardo Zardini
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Riwal Readynez Cycling Team

  • DK
    131. Jonas Aaen
  • DK
    132. Nicolai Brøchner Nielsen
  • DK
    133. Alexander Kamp
  • SE
    134. Kim Magnusson
  • DK
    135. Emil Nygaard Vinjebo
  • DK
    136. Andreas Stokbro Nielsen
  • DK
    137. Torkil Veyhe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Charles (PCT)

  • NL
    141. Pieter Weening
  • BE
    142. Mathias De Witte
  • NL
    143. Huub Duijn
  • NL
    144. Maurits Lammertink
  • BE
    145. Arjen Livyns
  • NL
    146. Oscar Riesebeek
  • NL
    147. Nick van der Lijke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    151. Benjamin Declercq
  • BE
    152. Kevin Deltombe
  • BE
    153. Edward Planckaert
  • BE
    154. Emiel Planckaert
  • BE
    155. Thomas Sprengers
  • BE
    156. Dries Van Gestel
  • BE
    157. Aaron Verwilst
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Arkea - Samsic (PCT)

  • FR
    161. Maxime Daniel
  • FR
    162. Brice Feillu
  • FR
    163. Romain Le Roux
  • FR
    164. Jérémy Maison
  • FR
    165. Amaël Moinard
  • FR
    166. Alan Riou
  • FR
    167. Clement Russo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Novo Nordisk (PCT)

  • GB
    171. Sam Brand
  • FR
    172. Mehdi Benhamouda
  • NL
    173. Brian Kamstra
  • IE
    174. Stephen Clancy
  • IT
    175. Andrea Peron
  • FR
    176. Charles Planet
  • IT
    177. Umberto Poli
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept - B&B Hotels (PCT)

  • FR
    181. Bryan Coquard
  • BE
    182. Kris Boeckmans
  • CH
    183. Patrick Müller
  • FR
    184. Quentin Pacher
  • FR
    185. Kevin Reza
  • FR
    186. Arnaud Courteille
  • FR
    187. Arthur Vichot
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wallonie Bruxelles (PCT)

  • FR
    191. Justin Jules
  • LV
    192. Emils Liepins
  • BE
    193. Eliot Lietaer
  • BE
    194. Dimitri Peyskens
  • BE
    195. Ludovic Robeet
  • BE
    196. Lionel Taminiaux
  • LU
    197. Tom Wirtgen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    201. Frederik Backaert
  • BE
    202. Jerome Baugnies
  • NO
    203. Odd Christian Eiking
  • BE
    204. Aimé De Gendt
  • BE
    205. Xandro Meurisse
  • IT
    206. Andrea Pasqualon
  • BE
    207. Loic Vliegen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst