12

Apr

De Brabantse Pijl

  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Leuven
  • Overijse
  • Volvo Dhondt
  • Sporza
  • Coca Cola
  • River Woods
  • Herva
  • Shimano
  • Rodania
  • VAB
  • Drutti
  • Vidi Square
  • Naessens Electronics
  • Mercedes Trucks
  • De Buck
  • Doltcini
  • 6d Sports Nutrition

Nieuws

Podium 2017

  • Italy
    1. Sonny Colbrelli
  • Czech Republic
    2. Petr Vakoc
  • Belgium
    3. Tiesj Benoot
  • Belgium
    4. Tim Wellens
  • Netherlands
    5. Bert-Jan Lindeman
  • Denmark
    6. Christopher Juul-Jensen
  • Belgium
    7. Dries Devenyns
  • Switzerland
    8. Silvan Dillier
  • Belgium
    9. Victor Campenaerts

Recordhouders

  • Belgium
    Edwig Van Hooydonck
  • Belgium
    Johan Museeuw
  • Belgium
    Johan Capiot
  • Spain
    Oscar Freire
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams

Quick - Step Floors (WT)
Bahrain - Merida (WT)
BMC Racing Team (WT)
Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)
Lotto Soudal (WT)
Orica - Scott (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Lotto NL - Jumbo (WT)
Team Sunweb (WT)
AQUA BLUE SPORT (PCT)
BARDIANI CSF (PCT)
CCC SPRANDI POLKOWICE - PCCT
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)
DIRECT ENERGIE (PCT)
FORTUNEO - VITAL CONCEPT (PCT)
GAZPROM - RUSVELO (PCT)
ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)
MANZANA POSTOBON TEAM (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)
TEAM NOVO NORDISK (PCT)
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)
WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)

Quick - Step Floors (WT)

  • Czech Republic
    1. Petr Vakoc
  • Belgium
    2. Philippe Gilbert
  • France
    3. Remi Cavagna
  • Belgium
    4. Laurens De Plus
  • Belgium
    5. Tim Declerq
  • Belgium
    6. Dries Devenyns
  • Spain
    7. Enric Mas
  • Slovakia
    8. Martin Velits
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain - Merida (WT)

  • Italy
    11. Enrico Gasparotto
  • Slovakia
    12. Grega Bole
  • Italy
    13. Sonny Colbrelli
  • Spain
    14. Ivan Garcia Cortina
  • Slovenia
    15. David Per
  • Slovenia
    16. Luka Pibernik
  • China
    17. Meiyin Wang
  • 18.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BMC Racing Team (WT)

  • Belgium
    21. Ben Hermans
  • Switzerland
    22. Tom Bohli
  • Switzerland
    23. Silvan Dillier
  • Switzerland
    24. Kilian Frankiny
  • Netherlands
    25. Floris Gerts
  • Italy
    26. Manuel Senni
  • Belgium
    27. Dylan Teuns
  • Belgium
    28. Loic Vliegen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)

  • United States
    31. Alex Howes
  • Italy
    32. Alberto Bettiol
  • Australia
    33. Brendan Canty
  • Australia
    34. Simon Clarke
  • Australia
    35. William Clarke
  • Latvia
    36. Toms Skujins
  • Belgium
    37. Tom Van Asbroeck
  • 38.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • Belgium
    41. Tim Wellens
  • Belgium
    42. Tiesj Benoot
  • Belgium
    43. Sean De Bie
  • Belgium
    44. Thomas De Gendt
  • Poland
    45. Tomasz Marczynski
  • Belgium
    46. Remy Mertz
  • Belgium
    47. Tosh Van der Sande
  • Belgium
    48. Jelle Vanendert
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Orica - Scott (WT)

  • Australia
    51. Simon Gerrans
  • Australia
    52. Jack Haig
  • Australia
    53. Michael Hepburn
  • South Africa
    54. Daryl Impey
  • Denmark
    55. Christopher Juul Jensen
  • Belgium
    56. Jens Keukeleire
  • Australia
    57. Robert Power
  • Canada
    58. Svein Tuft
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • Italy
    61. Kristian Sbaragli
  • South Africa
    62. Ryan Gibbons
  • Australia
    63. Nathan Haas
  • South Africa
    64. Jacques Janse van Rensburg
  • Australia
    65. Ben Alexander O'Connor
  • Algeria
    66. Youcef Reguigui
  • Eritrea
    67. Daniel Teklehaimanot
  • South Africa
    68. Jaco Venter
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Lotto NL - Jumbo (WT)

  • Germany
    71. Paul Martens
  • Italy
    72. Enrico Battaglin
  • Netherlands
    73. Koen Bouwman
  • Belgium
    74. Victor Campenaerts
  • Netherlands
    75. Steven Lammertink
  • Netherlands
    76. Bert-Jan Lindeman
  • Spain
    77. Juan Jose Lobato Del Valle
  • Netherlands
    78. Antwan Tolhoek
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • Australia
    81. Michael Matthews
  • Netherlands
    82. Roy Curvers
  • Germany
    83. Johannes Fröhlinger
  • Germany
    84. Simon Geschke
  • Australia
    85. Christopher Hamilton
  • Netherlands
    86. Lennard Hofstede
  • Germany
    87. Lennard Kämna
  • Netherlands
    88. Albert Timmer
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AQUA BLUE SPORT (PCT)

  • United Kingdom
    91. Adam Blythe
  • Ireland
    92. Matt Brammeier
  • United Kingdom
    93. Mark Christian
  • United Kingdom
    94. Andrew Fenn
  • Denmark
    95. Lasse Norman Hansen
  • Ireland
    96. Martyn Irvine
  • Netherlands
    97. Michel Kreder
  • Norway
    98. Lars Petter Nordhaug
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BARDIANI CSF (PCT)

  • Italy
    101. Vincenzo Albanese
  • Italy
    102. Enrico Barbin
  • Italy
    103. Nicola Boem
  • Italy
    104. Guillio Ciccone
  • Italy
    105. Mirco Maestri
  • Italy
    106. Marco Maronese
  • Italy
    107. Lorenzo Rota
  • Italy
    108. Paolo Simion
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

CCC SPRANDI POLKOWICE - PCCT

  • Poland
    111. Maciej Paterski
  • Poland
    112. Jakub Kaczmarek
  • Germany
    113. Jonas Koch
  • Poland
    114. Adrian Kurek
  • Poland
    115. Michael Paluta
  • Italy
    116. Simone Ponzi
  • Czech Republic
    117. Frantisek Sisr
  • Slovakia
    118. Jan Tratnik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)

  • Belgium
    121. Dimitri Claeys
  • France
    122. Yoann Bagot
  • France
    123. Jerome Cousin
  • Spain
    124. Luis Angel Mate Mardones
  • France
    125. Anthony Perez
  • France
    126. Stéphane Rossetto
  • Belgium
    127. Michael Van Staeyen
  • 128.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

DIRECT ENERGIE (PCT)

  • France
    131. Bryan Coquard
  • France
    132. Thomas Boudat
  • 133.
  • France
    134. Fabien Grellier
  • France
    135. Romain Guillemois
  • France
    136. Jonathan Hivert
  • France
    137. Romain Sicard
  • France
    138. Angelo Tulik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FORTUNEO - VITAL CONCEPT (PCT)

  • France
    141. Arnold Jeannesson
  • France
    142. Franck Bonnamour
  • France
    143. Maxime Bouet
  • France
    144. Pierre Luc Perrichon
  • Argentina
    145. Eduardo Sepulveda
  • France
    146. Elie Gesbert
  • 147.
  • France
    148. Florian Vachon
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

GAZPROM - RUSVELO (PCT)

  • Russia
    151. Aleksei Tcatevich
  • Russia
    152. Igor Boev
  • Russia
    153. Roman Maikin
  • Russia
    154. Sergey Nikolaev
  • Russia
    155. Artem Nych
  • Russia
    156. Evgenii Shalunov
  • Russia
    157. Andrei Solomennikov
  • Russia
    158. Nikolay Trusov
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)

  • Australia
    161. Zakkari Dempster
  • Canada
    162. Guillaume Boivin
  • Spain
    163. Jose Manuel Diaz
  • Israel
    164. Roy Goldstein
  • Canada
    165. Benjamin Perry
  • Estonia
    166. Mihkel Raim
  • Australia
    167. Hamish Schreurs
  • United States
    168. Tyler Williams
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

MANZANA POSTOBON TEAM (PCT)

  • Colombia
    171. Juan Jose Amador Castaño
  • Netherlands
    172. Jetse Bol
  • Colombia
    173. Jhojan Orlando Garcia Sosa
  • Colombia
    174. Bernardo Suaza Arango
  • Colombia
    175. Juan Sebastian Molano Benavides
  • Colombia
    176. Fernando Orjuela Gutierrez
  • Colombia
    177. Yecid Arturo Sierra Sanchez
  • Colombia
    178. Juan P Villegas Cardona
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • Netherlands
    181. Pim Ligthart
  • Netherlands
    182. Tim Ariesen
  • Netherlands
    183. Martijn Budding
  • Netherlands
    184. Jeroen Meijers
  • Netherlands
    185. Oscar Riesebeek
  • Netherlands
    186. Martijn Tusveld
  • Netherlands
    187. Nick Van der Lijke
  • Netherlands
    188. Etienne Van Empel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)

  • Belgium
    191. Thomas Sprengers
  • Belgium
    192. Piet Allegaert
  • Belgium
    193. Aimé De Gendt
  • Belgium
    194. Benjamin Declercq
  • Belgium
    195. Kevin Deltombe
  • Belgium
    196. Eliot Lietaer
  • Belgium
    197. Dries Van Gestel
  • Belgium
    198. Kenneth Van Rooy
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

TEAM NOVO NORDISK (PCT)

  • Netherlands
    201. Martijn Verschoor
  • Australia
    202. Fabio Calabria
  • Netherlands
    203. Gerd De Keijzer
  • Netherlands
    204. Brian Kamstra
  • Spain
    205. David Lozano Riba
  • Spain
    206. Javier Megias Leal
  • France
    207. Charles Planet
  • Netherlands
    208. Rik Van Ijzendoorn
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)

  • Belgium
    211. Stijn Devolder
  • Belgium
    212. Gaetan Bille
  • Belgium
    213. Christophe Prémont
  • Belgium
    214. Dries De Bondt
  • Netherlands
    215. Huub Duijn
  • Belgium
    126. Elias Van Breussegem
  • Belgium
    127. Stef Van Zummeren
  • Belgium
    218. Otto Vergaerde
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)

  • Belgium
    221. Jerome Baugnies
  • Italy
    222. Simone Antonini
  • Belgium
    223. Frederik Backaert
  • Belgium
    224. Thomas Degand
  • Belgium
    225. Xandro Meurisse
  • Belgium
    226. Guillaume Van Keirsbulck
  • Belgium
    227. Pieter Vanspeybrouck
  • Belgium
    228. Frederik Veuchelen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)

  • France
    231. Justin Jules
  • Belgium
    232. Sébastien Delfosse
  • Belgium
    233. Gregory Habeaux
  • Switzerland
    234. Lukas Spengler
  • France
    235. Christophe Masson
  • Belgium
    236. Antoine Warnier
  • Belgium
    237. Dimitri Peyskens
  • Belgium
    238. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Rij zelf je klassiekers

In 2017 bieden Proximus en Flanders Classics u voor het vierde jaar op rij de ideale omkadering voor een heerlijke fietservaring. Tussen februari en oktober hebben we liefst 15 cyclo’s voor u in petto langs de mooiste plekjes van het land. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!

Smarthpone image

Op de hoogte blijven?